Mali chłopcy uwielbiają naśladować swoich ojców, którzy jeżdżą samochodem. Budują sobie prowizoryczne autka, którymi kierują wyobrażając sobie, że są na ulicy. W sprzedaży rodzice mogą znaleźć modele samochodów dla małych dzieci, które wyglądają jak prawdziwe.

Jak kierować autkiem na akumulator>

auta dla dzieci na akumulatorZabawki elektryczne są szczególnie atrakcyjne dla dzieci, ponieważ najczęściej same się poruszają. Szczególnie jeżeli chodzi o samochodziki, które mogą być zdalnie sterowane. Auta dla dzieci na akumulator są świetną alternatywą dla rowerków, rolek, czy hulajnóg. Posiadają niewielki silnik napędzany wydajnym akumulatorem, który pozwala na rozwinięcie prędkości rzędu kilku kilometrów na godzinę, co z powodzeniem wystarcza małemu dziecku. Niektóre modele wydają nawet dźwięki jak prawdziwe samochody. Ich układ sterowniczy obsługiwany jest za pomocą kierownicy i pedału gazu. W kierownicy są zamontowane przyciski odpowiadające z a jazdę do przodu i do tyły. Maluchy mogą samodzielnie kierować pojazdem, albo zdać się na pomoc rodziców, ponieważ pojazd posiada pilot do zdalnego sterowania. Większość samochodzików ma miejsce dla dwójki dzieci, a każdy fotel jest wyposażony w oddzielny pas bezpieczeństwa. Dla zwiększenia atrakcyjności, samochód ma wbudowane głośniki i wgrane kilka melodii, które dziecko może sobie odtwarzać w trakcie jady. Jest też możliwość podłączenia pendrive’a, dzięki któremu dziecko będzie słuchało własnej muzyki. Autko ma też światła led z przodu i z tyłu oraz boczne lusterka.

Jak widać wyposażenie auta na akumulator jest bardzo bogate i pozwala na komfortową jazdę w miłych warunkach. Kierowanie samochodzikiem jest dziecinnie proste, a wystarczy jedynie chwilę poćwiczyć. Dla dzieci jazda takim pojazdem jest wielką frajdą.

Kategorie: Dla dziecka