Gdy ktoś chce się zdecydować na jakikolwiek zabieg z medycyny estetycznej dobrze byłoby poznać opinie na jego temat od osób które już go zdążyły przejść. W ten sposób można zapoznać się z informacjami które zaważą na tym czy także i wy spróbujecie się mu poddać, będziecie po prostu wiedziały czy jest to warte ceny.

Jakie efekty zapewniło mi osocze bogatopłytkowe?

osocze bogatopłytkowe SzczecinPrzyznam że w moim przypadku miałam problemy z suchą skórą oraz po prostu zmarszczkami. Było to naprawdę uciążliwe bo były one coraz bardziej widoczne. Dlatego też postanowiłam spróbować jakiegoś zabiegu, choć nieco czasu zajęło mi zdecydowanie się który dokładnie. Jednak w końcu postawiłam na osocze bogatopłytkowe Szczecin jest miastem w którym mieszkam więc to właśnie tu podałam się temu zabiegowi. Jeśli chodzi o to z którymi zmarszczkami miałam problem to przyznam że chodziło o te na policzkach. Gdy w końcu skończył się ten wampirzy lifting który przyznam że trwał jakąś godzinę to efekty mnie naprawdę zachwyciły. Zmarszczki nie były już tak widocznie, a przy tym z czasem zauważyłam że moja skóra na policzkach wygląda o wiele lepiej. Była naprawdę elastyczna, a przy tym nawilżona. Także jestem w pełni zadowolona z tych efektów i jestem pewna że w razie podobnych problemów zdecyduję się ponownie na ten zabieg. Myślę ze trzeba dbać o swoją skórę na wszelkie możliwe sposoby, a przecież taki lifting to jest coś opłacalnego skoro posiada takie efekty. Jeśli tylko zależy wam na tym żeby być pięknymi to z pewnością także docenicie skuteczność osocza bogato płytkowego.

Podejrzewam że konkretne efekty zależą też od danej osoby. Jednak w moim przypadku był to prawdziwy strzał w dziesiątkę, przez co polecam go wszystkim koleżankom. Skoro także celebrytka decydują się na ten lifting to oznacza że jednak posiada naprawdę sporą skuteczność w przypadku wielu kobiet.

Szczegóły dostępne na: www.kosmetologiaszczecin.pl