Niedawno  przeprowadziliśmy się do naszego nowego mieszkania. To znaczy niezupełnie do nowego i niezupełnie od naszego. Jest to bowiem mieszkanie w starym budownictwie i jest przez nas wynajmowane. Ale dla nas jest ono nowe, ponieważ nigdy wcześniej w nim nie mieszkaliśmy i traktujemy je już  jako nasze gniazdko. To pierwsze miejsce, w którym wspólnie będziemy mieszkać, pierwsze miejsce, gdzie zamieszkamy bez rodziców.

Sprzedaż porcelany w dobrej cenie

porcelana na sztuki - sprzedażNasze mieszkanie było umeblowane bardzo skromnie i musieliśmy sobie jakoś poradzić, żeby je oswoić, poza tym musieliśmy wyposażyć je w podstawowe sprzęty. Jako biedni studenci niestety nie dysponowaliśmy zbyt dużymi funduszami, dlatego wyposażaliśmy nasze mieszkanie jak najniższym kosztem i tylko w naprawdę najpotrzebniejsze rzeczy. Kupiliśmy dużo rzeczy na pchlim targu, kupiliśmy tam sobie na przykład świetne nocne lampki i kilka słodkich, a bardzo tanich bibelotów, które miały nam nieco upiększyć przestrzeń. Kupiliśmy nowy materac na łóżko, bo stary wyglądał niezbyt atrakcyjnie. Brakowało nam także naczyń. na szczęście obok naszego mieszkania znajdował się sklep towarowy, gdzie sprzedawana była porcelana na sztuki – sprzedaż szła chyba niezbyt dobrze, bo nie było tam żywej duszy poza mocno znudzonym sprzedawcą. Dla nas jednak była to prawdziwa okazja i bardzo szczęśliwi kupiliśmy sobie konieczne naczynia do domu. Kupiliśmy po jednym talerzu dużym, po jednym talerzu głębokim, po jednym małym talerzyku. Do tego po jednym kubku, a mój narzeczony kupił dla siebie jeszcze filiżankę do espresso, ja bowiem kawy nie pijam. Była to całkiem porządną porcelana, a zapłaciliśmy za nią naprawdę śmieszne pieniądze. Uważam, że sprzedaż takiej porcelany na sztuki to doprawdy świetny pomysł, dzięki temu tacy studenci jak my mogą sobie wyposażyć mieszkanko.

Czasem zdarza się, ze potrzebujemy kupić sobie kilka sztuk porcelany, niekoniecznie cały duży zestaw. na przykład chcemy wyposażyć mieszkanie do wynajęcia, albo po prostu chcemy kupić sobie naczynia do mieszkania, a jesteśmy minimalistami i nie lubimy nadmiaru rzeczy. Jednocześnie lubimy jednak rzeczy dobrej jakości. W takim wypadku dobrym pomysłem może być zakup porcelany na sztuki, która nie tylko jest porcelaną bardzo wysokiej jakości, ale jednocześnie dostępna jest w bardzo korzystnych cenach.