Waporyzatory to urządzenia, które zrewolucjonizowały rynek palaczy. Z czasem zapewne wyprą standardowy sposób palenia. To urządzenia przeznaczone do odparowywania substancji aktywnych z suszu roślinnego, czyli wszelkiego rodzaju ziół. Odparowywanie polega na podgrzaniu suszu do odpowiedniej temperatury, potem można się oddać błogiej i intensywnej inhalacji. 

Trwały waporyzator Vapcap

trwały vapcapNie sposób nie wspomnieć, że amerykańska firma Vapcap, to jeden z liderów w produkcji waporyzatorów. Produkty tej firmy cieszą się popularnością niemal na całym świecie, niedawno dotarły także do nas. Ich najnowsze modele to zdecydowanie jedne z najlepszych waporyzatorów na rynku. Co charakteryzuje Vapcapy? Przede wszystkim obudowa z trwałej i nierdzewnej stali, dzięki czemu nasze urządzenie jest nie do zniszczenia. Produkowana przez Vapcap para nie gryzie w gardło, a dzięki najlepszym jakościowo materiałom, jest również smaczna. Mimo, że Vapcap jest rozmiarem równy standardowemu papierosowi, produkuje bardzo dużo, niezwykle intensywnej i eterycznej pary. Vapcap jest również bardzo wydajny, dzięki czemu nawet bardzo mała ilość suszu, może mieć bardzo intensywne działanie. Strumień pary regulujemy tak zwanym sprzęgiełkiem, zainstalowanym przy ustniku. Trwały Vapcap kupimy w praktycznie każdym sklepie internetowym, zajmującym się dystrybucją waporyzatorów. Co bardzo ważne, cena Vapcap to niecałe dwieście złotych, co w porównaniu z innymi ofertami przenośnych waporyzatorów, jest ceną na wskroś promocyjną. Urządzenie jest na tyle trwałe, że nawet przy upadku z dużej wysokości nic mu nie grozi, tak samo jest w przypadku zalania czy wręcz zanurzenia w wodzie. Wszystko przez fakt, że w środku nie znajdziemy żadnej elektroniki. Jedyne czego nam potrzeba to duży płomień zapalniczki żarowej i nasz Vapcap jest gotowy do użycia.

Vapcap to firma godna zaufania, której produkty cieszą się coraz większą popularnością. Zresztą jak sama waporyzacja. Należy się spodziewać, że używanie waporyzatorów, będzie niedługo tak powszechne, że każdy odróżni je od e – papierosów. Co dzisiaj, dla wielu ludzi stanowi niemałe wyzwanie. Vapcap to koszt niecałych dwustu złotych, natomiast przyjemność jaką daje inhalacja ten waporyzator, można mierzyć w skali dużo droższych urządzeń.