O swój wygląd można zadbać z pomocą naprawdę wielu metod. Dlatego też dobrze byłoby dowiedzieć się czegoś więcej na temat niektórych z nich. Między innymi radiofrekwencja mikroigłowa jest obecnie naprawdę popularna ze względu na swoje zalety. Z całą pewnością wiedza na ten temat zdoła wam się przekonać do tego zabiegu i zwyczajnie spróbujecie go na własnej skórze. Warto spróbować czegoś takiego.

Co warto wiedzieć o radiofrekwencji mikroigłowej?

polecana radiofrekwencja mikroigłowa na rozstępy w warszawieJak sama nazwa wskazuje radiofrekwencja mikroigłowa wpływa na skórę kobiety na dwa sposoby. W tym tekście skupię się przede wszystkim na rozstępach, bo jednak to z nimi wiele osób ma znaczne problemy. Pierwszym sposobem są fale radiowe, które ogrzewają tkanki skóry. Dzięki temu pobudzają oraz stymulują włókna kolagenowe, a przy tym pobudzane są fibroblasty dzięki czemu znacznie szybciej się regenerują oraz tworzą się większe ilości kolagenu i elastyny. Natomiast igły wkłuwają się w skórę na głębokość ustaloną przez specjalistę który się wami zajmuje, dzięki czemu tworzony jest miejscowy stan zapalny. Ma to niezwykłą efektywność jeśli chodzi o pobudzenie skóry do regeneracji. Dzięki temu tworzone są znacznie szybciej nowe tkanki. Jeśli chodzi o czas trwania takiego zabiegu to zajmuje to około półtora godziny. Do tego przed zabiegiem stosuje się dezynfekcję skóry oraz aplikuje się krem znieczulający, natomiast po nim także dezynfekuje się skórę ale używa się kremu zabezpieczającego. Przez wiele kobiet jest często polecana radiofrekwencja mikroigłowa na rozstępy w Warszawie. Rozstępy są usuwane całkiem szybko dzięki zadziałaniu na nie dzięki dwóm metodom jednocześnie, które wspaniale się dopełniają. Do tego nawet gdyby powstały nowe rozstępy to z tego zabiegu można korzystać przez cały rok. Jest to jego ogromną zaletą, o której same powinnyście się przekonać.

Konieczne jest tylko znalezienie miejsca gdzie oferują zabieg o wysokiej jakości. Bo jednak poziom umiejętności specjalistów oraz sprzęt z którego korzystają powinny być dobre. Na szczęście w naszym kraju jest wielu świetnych profesjonalistów z tego zakresu. Jest to całkiem bezpieczny zabieg, ale oczywiście trzeba się spytać czy nie ma żadnych przeciwwskazań. To istotna kwestia, bo jednak trzeba się zorientować czy wszystko jest w porządku.