Postanowiliśmy z żoną zmienić mieszkanie na takie, które znajduje się w lepszej lokalizacji. W końcu znaleźliśmy takie, jednak wymagało generalnego remontu. Ostatecznie się na nie zdecydowaliśmy, ponieważ umożliwiło nam całkowite dopasowanie wystroju wszystkich pomieszczeń do naszych upodobań. Dzięki temu oboje czujemy się w tym wnętrzu bardzo dobrze, co jest istotne podczas tworzenia swojego otoczenia.

Zakup lustra z ramą postarzaną do łazienki

lustra w postarzanej ramieDość długo zastanawialiśmy się nad stylem, w jakim chcemy urządzić to mieszkanie. Oboje lubimy różnorodne dekoracje oraz ciepłe wnętrza, dlatego wybraliśmy styl vintage. Dzięki temu wnętrza są bardzo ciepłe oraz przytulne. W salonie postawiliśmy piękne zdobione meble, a w sypialni mamy duży obraz na ścianie. Oboje wiemy, że otoczenie, w jakim się człowiek relaksuje może mieć duży wpływ na to, jakie ma się samopoczucie. Dlatego warto dopasować stylistykę wnętrza do swoich upodobań, aby w ten sposób poprawiać sobie nastrój każdego dnia. Wystrojem naszej łazienki w głównej mierze zajęła się moja żona. Wyszło jej to świetnie. W tym pomieszczeniu stanęła dość spora wanna, ponieważ oboje lubimy odpoczywać w gorącej kąpieli. Wszystkie meble oraz armatura doskonale do siebie pasują. Można znaleźć różnorodne zdobione elementy, które sprawiły, że to wnętrze nabrało bardzo ciekawego charakteru. Na sam koniec przeglądaliśmy różnorodne lustra w postarzanej ramie, aby dopełnić naszą łazienkę w stylu retro. Dzięki temu ten praktyczny element jest również ciekawą ozdobą. Warto pamiętać o tym, aby wszystko do siebie pasowało, ponieważ wtedy wnętrze wydaje się być spójne oraz dobrze przemyślane. Staraliśmy się przypominać sobie o tym przez cały czas, kiedy wybieraliśmy meble oraz inne akcesoria do nowego mieszkania.

Bardzo podoba nam się styl retro, jeżeli chodzi o wnętrza. Wydają się wtedy one bardziej ciekawe oraz przytulne. Łazienka ozdobiona różnorodnymi dekoracjami vintage jest doskonałym miejscem do wieczornego relaksu. Możemy tam rewelacyjnie odpoczywać, a piękne otoczenie pozwala na skupienie myśli na przyjemnych rzeczach. Dzięki temu możemy nabrać energii na stawianie czoła wszelkim trudnościom codzienności. Piękne otoczenie ułatwia odprężenie, dlatego warto dobrze przemyśleć wystrój mieszkania.