Parę dni temu zaczęłam myśleć o zmianie mojej garderoby. Wiadomą sprawą jest fakt, iż kobiety uwielbiają nowe dodatki. Nigdy nie brakuje nam miejsca w szafie, żeby nabyć jeszcze jakąś bluzkę, czy torebkę. Później okazuje się, że i tak nie mamy się w co ubrać i jest to norma. To nic dziwnego, przecież ubrania zawsze magicznie znikają we wnętrzu szafy. Powinnyśmy wytłumaczyć to zjawisko wszystkim mężczyznom.

Zakup modnej torebki

modne torebkiUwielbiałam kupować torebki. Nie mogłam nie zatrzymać się na ulicy, gdy zobaczyłam jakieś modne torebki w sklepie. Od razu musiałam zajrzeć i przyjrzeć im się z bliska. Jakiś czas temu również zachwyciła mnie nowa kolekcja jesienna. Pojawiły się tam torebki różnych rozmiarów i kolorów. Były tam przepiękne kuferki do ręki, a także torebki listonoszki, które nadawały się akurat na co dzień do chodzenia po mieście. Ceniłam sobie wygodę, dlatego najczęściej decydowałam się na torebki poręczne i pojemne, wieszane na ramieniu. Taką właśnie zobaczyłam któregoś dnia w butiku, kiedy wracałam z pracy. Musiałam się zatrzymać, bo po prostu się zachwyciłam. Torebka która mi się spodobała była w kolorze czarnym, z subtelnym zapięciem, stylizowanym na torebki z lat pięćdziesiątych. Lubiłam takie połączenia stylu klasycznego z retro. Uważałam, że nie ma nic lepszego, ponieważ takie torebki bardzo dobrze się prezentują. Można łączyć je z każdą stylizacją, ponieważ czarny pasuje do wszystkiego. Torebka miała dwie przegródki. Pierwsza była mniejsza i można było w niej zmieścić szminkę, czy kluczyki do samochodu. W większej mógł być portfel i inne rzeczy. Uznałam, że takiej torebki jeszcze nie mam, ponieważ miałam albo bardzo duże torebki, albo kopertówki. Ta była akurat średnia, dlatego świetnie nadawała się na każde wyjście.

Zakup torebki był bardzo dobrym wyborem. Służy mi codziennie i jest bardzo poręczna. Nadaje się nawet do pracy, zmieszczę w niej akurat notes, banana i parasol, więc jest to dla mnie wygoda. Nie muszę tego trzymać w osobnej reklamówce. Z taką piękną i stylowa torebką aż chce się wychodzić z domu. Widzę, że zwraca uwagę, bo często kobiety przyglądają się jej, gdy na przykład akurat czekam na przejściu dla pieszych, albo wyjmuję z niej portfel w sklepie. Tak więc robi na pewno dobre wrażenie.