Dla tych, którym nieco znudził się tradycyjny wystrój wnętrz, trójwymiarowe panele ścienne mogą okazać się idealnym rozwiązaniem. Ta coraz popularniejsza metoda aranżacji zdobywa nowe rzesze zwolenników. Od tych, którzy lubią niekonwencjonalne rozwiązania po tych, którzy pragną spróbować czegoś nowego, ale lubią prostotę. Wybór dostępnych wzorów jest tak ogromny, że każdy znajdzie coś dla siebie.

Jakie wnętrza zaaranżujemy panelami ściennymi 3D?

panele ścienne 3DTen sposób aranżacji ścian składa się z zespołu paneli, które po zamontowaniu tworzą równomierną całość. Projektanci, i nie tylko, wykorzystują panele ścienne 3D głównie w salonach o dość dużej powierzchni. Rozwiązanie to jednak sprawdzi się równie dobrze w jadalniach i przedpokojach. Najczęściej panelami ściennymi dekoruje się jedną ścianę lub jej część danego pomieszczenia. Równie oryginalnie, i wciąż bez zbędnej przesady, będzie montaż takich paneli na dwóch przeciwległych ścianach. Trójwymiarowość ścian idealnie podkreśli dobrze zaprojektowane oświetlenie, które nada wnętrzu dodatkowego wymiaru i elegancji. Oryginalne oświetlenie może całkowicie odmienić zaaranżowane już panelami 3D wnętrze. Można również zmienić nimi całkowicie wygląd paneli, które zostały już zamontowane, bez konieczności wymiany całej aranżacji.

Ci, którzy lubią oryginalne wnętrza powinni spróbować tego nowoczesnego rozwiązania, które nada ich salonowi lub innemu pomieszczeniu nowego wymiaru. Ilość dostępnych wzorów jest naprawdę duża, dlatego nawet wyznawcy prostszych i mniej rzucających się w oczy paneli na pewno znajdą takie, które zaspokoją ich skromne oczekiwania. A Ci, którzy lubią odważne i niekonwencjonalne rozwiązania na pewno osiągną za pomocą paneli ściennych i dobranego do nich oświetlenia oczekiwany efekt.