Jestem kobietą i lubię się malować. Nigdy tego nie ukrywałam ani nie robiłam z tego tajemnicy. Jednakże, nie oznacza to, że mam twarz jak porcelanowa lalka. Naturalny makijaż, zwany make-up’em to podstawa. W dzisiejszych czasach wygląd ma znaczenie, ale nie należy przesadzać. Trzeba zachować mimo wszystko umiar.

Jaką pomadkę do ust wybrać?

pomadki do ustSwoje walory warto podkreślić pomadką do ust. Jeśli kobieta lub dziewczyna ma ładną buzię, która nie wymaga tony makijażu i pudru wystarczy użyć pomadki do ust, która podkreśli walory dziewczyny nie czyniąc z niej nienaturalnej postaci. Wybór pomadek do ust dostępnych na rynku jest spory. Jest zatem w czym wybierać. W zasadzie można znaleźć każdy odcień każdego koloru. Pomadki różnią się jedynie konsystencją oraz tym czy są matowe czy perłowe lub lśniące. W zależności od preferencji i upodobań każda z Pań dobierze do siebie to co lubi. Ja osobiście uwielbiam ostatnio pomadki do ust, które są matowe. Odkryłam je u jednej z firm kosmetycznych i od razu się w nich zakochałam. To było jakiś czas temu. Dziś praktycznie każdy producent pomadek do ust proponuje swoim odbiorcom matowe pomadki do ust. Mam ich w swojej kolekcji naprawdę sporo. Od odcieni beżu po czerwienie przez brązy i koralowe odcienie. Dzięki matowej pomadce do ust, usta wydają się pełniejsze i nieco jakby bardziej wydatniejsze. To dla mnie istotne, ponieważ osobiście uważam, że mam usta z typu mniejszych i warto je optycznie powiększyć. Niektóre dziewczyny nie mają z tym problemu, ale nic nie szkodzi na przeszkodzie, aby także używały takich pomadek. Matowe pomadki są dla każdego, tym bardziej, że ostatnio stały się bardzo modne. Wiele celebrytek i światowej czy krajowej sławy gwiazd promuje tego typu produkty. Cały czas trafiam na reklamy z ich udziałem na różnego rodzaju portalach społecznościowych. Tego typu portale i serwisy są idealnym nośnikiem i przekaźnikiem wiedzy osobom praktycznie w każdym wieku, którzy mają dostęp do Internetu.

Gorąco zachęcam każdą dziewczynę i kobietę, bez względu na wiek, aby pomyślała o makijażu jako o sposobie na uwydatnienie pozytywnych cech wyglądu a ukryciu tych wstydliwych lub mało efektywnych punktów. Niestety, ale każda z nas boryka się z jakimiś kompleksami a dobry makijaż to sposób na poprawę swojej pewności siebie.