Zbliżały się urodziny mojego chrześniaka. Na co dzień nie miałam z nim za wiele kontaktów i nie wiedziałam, co mogłabym kupić na prezent dziecku w jego wieku. Żeby się dowiedzieć, czym interesuje się malec, zadzwoniłam do jego rodziców. Dowiedziałam się od jego mamy, że chłopiec marzy o autku z akumulatorem. Podobno jest zafascynowany motoryzacją i bardzo chciałby mieć taki samochodzik. Stwierdziłam, że poszukam takie autka i zobaczę, ile kosztuje taka zabawka.

Ile kosztują auta z akumulatorem dla dzieci?

auta na akumulator dla dzieci na prezentTrochę obawiałam się, że takie zabawki są dość drogie, ale moje obawy okazały się bezpodstawne. Najpierw zdecydowałam się porównać ceny w różnych sklepach. Stwierdziłam, że internetowa porównywarka cenowa będzie do tego najbardziej odpowiednia. Wpisałam w wyszukiwarkę frazę: auta na akumulator dla dzieci na prezent, i zaczęłam przeglądać wyniki. Bez problemu udało mi się znaleźć takie wysokojakościowe autko a akumulatorem w bardzo dobrej cenie. Autko posiadało bardzo mocny i ekonomiczny akumulator, który nie potrzebował zbyt częstego ładowania. Samochodzik był sterowany za pomocą kierownicy i pedałów, ale posiadał także możliwość sterowania pilotem. Było to zabezpieczenie dla rodziców, którzy mogli w każdej chwili zatrzymać lub wyhamować autko, gdyby dziecko za daleko odjechało. Samochodzik posiadał regulowane siedzisko i oparcie, dzięki czemu można było je wyregulować do wzrostu dziecka, tak aby nie miało ono problemów z prowadzeniem samochodzika. Dużą zaletą tego autka było również to, że posiadał amortyzatory. Dzięki temu dziecko nie odczuwało wstrząsów i wertepów na drodze. Bez problemów mogło ono również pokonywać drobne przeszkody takie jak krawężniki, ponieważ auto posiadała duże, gumowe koła. Samochodzik dostępny był w wielu wariantach kolorystycznych i w bardzo dobrej przystępnej i niskiej cenie. Od razu zdecydowałam się go zamówić.

Jak się już wkrótce okazało, to był bardzo dobry pomysł na prezent. Chrześniak bardzo się ucieszył z takiego samochodzika z akumulatorem. Auto okazało się bardzo proste w obsłudze nawet dla kilkuletniego dziecka. Bardzo dobrym rozwiązaniem były także pasy bezpieczeństwa zamontowane przy siedzisku, także dziecko nie mogło się wychylić lub wypaść ze swojego autka podczas jazdy.

Kategorie: Dla dziecka