Jestem właścicielką dużej kwiaciarni, cyklicznie organizuje również szkolenia zawodowe dla przyszłych florystów. Od niedawna w swoim asortymencie posiadam także ręcznie zdobione doniczki, które wykonuje na specjalne zamówienie moja przyjaciółka. Oferuję więc bardzo wiele usług, cyklicznie goszczę również na różnego rodzaju warsztatach czy targach florystycznych, które organizowane są na terenie całej Polski. Postanowiłam więc zadbać o o odpowiednią reklamę i w tym celu zakupiłam przenośny stojak na plakat reklamowy. 

Dlaczego warto zakupić składany stojak reklamowy?

stojaki na plakaty składaneW moim mieście funkcjonuje bardzo wiele kwiaciarni, wyróżnienie się na tle konkurencji nie jest więc wcale takie łatwe. Bardzo długo pracowałam na swój sukces, posiadam stałe grono zaufanych, lojalnych klientów oraz kursantów, zależało mi jednak na tym by moja kwiaciarnia była jeszcze bardziej rozpoznawalna nie tylko w moim mieście, ale również w pobliskich, mniejszych miejscowościach. W tym celu zakupiłam trzy stojaki na plakaty składane, do których przeczepiłam zaprojektowane przeze mnie postery. Wybrany przeze mnie model bardzo łatwo się składało, stabilna konstrukcja wykonana była z estetycznego, solidnego aluminium. Stojak posiadał również plastikową osłonkę, plakat mogłam więc umieszczać również w plenerze. Po konsultacji z mężem, który pracuje w drukarni, zdecydowałam się na zamówienie ramki w rozmiarze B1, wymiary te były bowiem najbardziej uniwersalne. Na zakupionych przeze mnie stojakach zawisły trzy plakaty. Pierwszy z nich przybliżał ofertę mojej kwiaciarni, drugi informował o prowadzonych przeze mnie szkoleniach, na trzecim zaś umieściłam zdjęcia przedstawiające piękne, ręcznie wykonane doniczki, które projektowała dla mnie znajoma. Stojaki reklamowe okazały się bardzo kompaktowe, umieszczałam je przed wejściem do mojej kwiaciarni, zabierałam je również ze sobą na różnego typu szkolenia czy warsztaty.

Zakupione przeze mnie stelaże okazały się bardzo dobrą inwestycją, kora błyskawicznie się zwróciła. Wato przy tym zaznaczyć, że tego typu stojak można zakupić w bardzo przystępnej, okazyjnej cenie. Zauważyłam, że kolorowe, piękne plakaty przykuwają uwagę ludzi, którzy często podchodzili i dopytywali o moją ofertę. W ten sposób udało mi się pozyskać wielu nowych klientów, a organizowane przeze mnie szkolenia cieszą się dziś jeszcze większą popularnością.