Od kilku lat jestem współwłaścicielem prężnie funkcjonującego hotelu na Mazurach, który prowadzę wraz z bratem. Hotel ten odziedziczyliśmy razem po zmarłym ojcu, który zaczynał ten rodzinny biznes wiele lat temu, od założenia skromnego motelu. Z czasem nasza działalność rozwijała się, na dzień dzisiejszy jesteśmy właścicielami obiektu, który posiada aż dwadzieścia pokoi dla gości. W tym biznesie należy jednak dbać o każdy, nawet najmniejszy detal. Przykładamy więc ogromną uwagę zwłaszcza do czystości naszego obiektu, zakupujemy m.in. ogromne ilości pościeli najwyższej jakości. 

Najważniejsze cechy hotelowej pościeli 

pościel hotelowa producentZ racji tego, że przyjmujemy w swym hotelu ogromne ilości gości, bardzo ważne jest posiadanie odpowiedniej ilości pościeli, poduszek czy ręczników, które należy bardzo często zmieniać i systematycznie prać. Z tego też powodu zamówienia hurtowe na tak istotne rzeczy składamy tylko u najlepszych, sprawdzonych producentów. Firma, z którą współpracujemy od lat cieszy się ogromną renomą na rynku i pozwala nam na spore ułatwienia. Mamy bowiem możliwość zamawiania towaru bezpośrednio ze strony producenta, za pomocą wygodnej i przejrzystej zakładki: pościel hotelowa producent. Możemy wówczas wybierać pomiędzy wieloma wzorami pościeli, dostępnych w różnorodnych rozmiarach (posiadamy zarówno łóżka osobowe, łóżka dwuosobowe oraz mniejsze posłania dedykowane młodszym dzieciom, nawet tym kilkumiesięcznym). Producent daje nam także możliwość wybierania spośród wielu materiałów. Od wielu lat wierni jesteśmy ekologicznej, hipoalergicznej bawełnie, która posiada specjalny certyfikat Oeko-Tex Standard 100. Wyróżnienie to poświadcza o tym, że produkty te wykonane są jedynie z przyjaznych skórze materiałów, do których produkcji nie wykorzystywano żadnych toksycznych chemikaliów czy barwników. Nasze hotelowe pościele przyjazne są więc nawet niezwykle delikatnym skórom alergików (zarówno pościele, jak i kołdry są w 100% hipoalergiczne), którzy posiadają m.in. skłonność do atopowych zmian skórnych. Należy przy tym również zaznaczyć, że nasze hotelowe pościele są również niezwykle atrakcyjne wizualnie. Każda z nich sygnowana jest delikatnym, stonowanym haftem, który zawiera logo naszego hotelu (hafty te są jedyne w swoim rodzaju, sami je projektujemy i zlecamy ich wykonanie). 

Wszystkie zamawiane przez nas produkty odznaczają się więc najwyższą jakością. Do ich produkcji wykorzystywane są jedynie naturalne, certyfikowane materiały, które są w 100% hipoalergiczne. Ponadto, nasze pościele bardzo łatwo się czyści i prasuje, a organiczna bawełna schnie w zaledwie kilka godzin. Dzięki temu nie musimy się martwić o to, że w naszym hotelu zabraknie pościeli. Produkty te służą nam przez długie lata, są więc bardzo trwałe i wytrzymałe. Polecam więc zamawianie hurtowych ilości pościeli jedynie u sprawdzonych, zaufanych producentów.  

Kategorie: Wyposażenie