Kiedy kupiliśmy nasze obecne mieszkanie kilka lat temu, zdecydowaliśmy się na przeprowadzenie remontu generalnego. Było to mieszkanie z rynku wtórnego, w sumie dałoby się nim mieszkać i bez remontu, ale nie byłoby to zbyt komfortowe. Nie mieliśmy wtedy jakichś wielkich funduszy na remont, dlatego wiele rzeczy można było zrobić lepiej, niż zostało to zrobione. Na przykład łazienka mogłaby być lepiej zaprojektowana.

Projektowanie łazienek w Poznaniu

fachowe projektowanie łazienek w PoznaniuWtedy zlikwidowaliśmy oddzielna toaletę i zrobiliśmy z tego  jedna, nieco większa łazienkę. Uważam, ze był to dobra decyzja. jednak wiele innych decyzji, które podjęliśmy odnośnie wystroju łazienki było decyzjami chybionymi. Albo też inaczej – o wielu rozwiązaniach nie wiedzieliśmy i dlatego ich nie zastosowaliśmy. Teraz doszliśmy do wniosku, że przydałby nam się remont łazienki. Byłaby to doskonała okazja do tego, by uczynić ja bardziej funkcjonalna. Postanowiliśmy jednak, że tym razem skorzystamy z fachowej pomocy i zlecimy jakiemuś dobremu projektantowi zaprojektowanie dla nas łazienki. Dowiedzieliśmy się od znajomych, którzy niedawno urządzali mieszkanie, gdzie możemy liczyć na bardzo fachowe projektowanie łazienek w Poznaniu. Od razu skontaktowaliśmy się z polecanym przez nich biurem projektowym i umówiliśmy na spotkanie. Po spotkaniu byliśmy pewni, że pragniemy, aby właśnie oni zaprojektowali dla nas łazienkę. Okazało się, że koszt przygotowania takiego projektu będzie dla nas całkiem do przełknięcia. Pokazane podczas portfolio z dotychczasowymi projektami biura bardzo nas zachęciło do skorzystania z jego usług. Okazało się, że przydzielony nam projektant zaproponował nam bardzo wiele nowatorskich i funkcjonalnych rozwiązań, o których istnieniu nie mieliśmy bladego pojęcia. teraz nasza łazienka jest nie tylko niezwykle ładna, ale do tego komfortowa i bardzo funkcjonalna.

Warto jest skorzystać z usług dobrego projektanta wnętrz i zlecić przygotowanie mu projektu łazienki, kiedy przeprowadzamy remont. Dzięki temu unikniemy wielu powszechnych błędów w urządzaniu łazienek, a zyskamy bardzo komfortowo i funkcjonalnie urządzoną łazienkę. Jest to wydatek, który na pewno wart jest  swojej ceny. Zaprojektowana przez profesjonalistę łazienka, będzie łazienką niczym z marzeń.