Największa część asortymentu sklepów z bielizną jest przeznaczona dla kobiet, jednak i mężczyźni posiadają potrzebę podkreślenia swojej intymności poprzez bieliznę. Niewielu panów zdaje sobie sprawę z takiej możliwości, a poszukiwania bielizny kierują w stronę wygody i taniości. Warto jednak zapoznać się z ofertą bielizny dla mężczyzn, aby móc spróbować czegoś nowego. 

Bielizna dla mężczyzn – nie tylko slipy

bielizna intymna męskaGdyby zapytać mężczyznę, jaki typ bielizny preferują najbardziej, to prawdopodobnie większość odpowiedziałaby, że po prostu slipy bądź bokserki. Jednak bielizna intymna męska to coś więcej i z pewnością można wśród niej znaleźć modele nieco bardziej zmysłowe i seksowne. Slipy to typ bielizny bardzo popularnej i klasycznej – osłaniają pośladki, są mocno zabudowane i z powodzeniem mogą być wykorzystane do każdego typu spodni. Szorty cechują się dłuższymi nogawkami, są luźne, posiadają guziki i cechuje je pełna wygoda, przez co świetnie nadają się do spania. Bokserki natomiast to połączenie szortów i slipów – mają nieco dłuższe nogawki, ale są przylegające do ciała, nie posiadają guzików ani rozporka i obecnie są jednym z popularniejszych modeli. Te modele jednak są klasykami wśród męskiej bielizny, ale jeśli poszukujemy czegoś odważniejszego, to warto skierować się ku męskim stringom. Wielu mężczyznom kojarzą się jedynie z erotycznymi pokazami tańca, ale jest to bielizna, którą z powodzeniem można wykorzystać do innych celów – choćby urozmaicenia życia erotycznego. Stringi podkreślają męskie walory i z pewnością są przeznaczone dla odważnych i pewnych siebie panów.

Bielizna przede wszystkim musi cechować się wygodą, bo bez tego w żadnej nie będziemy czuć się pewnie siebie. Warto zwrócić uwagę na bardziej zmysłowe typy bielizny, gdyż zmiana w tej kwestii może pomóc mężczyznom zbudować pewność siebie i podkreślić ich charakter.