Często kupując prezenty naszym bliskim mamy dylemat ponieważ nie możemy się zdecydować, czy zakupić im prezent użyteczny, czy może coś bardziej humorystycznego. Tymczasem, jeśli tylko dobrze się zastanowimy możemy połączyć i jedno i drugie.

Świetne skrzynki na piwo

skrzynka na piwo z graweremZ moim bratem zawsze dajemy sobie wyjątkowe prezenty. Nie mówię tutaj o niczym luksusowym, lecz oboje dbamy o to, aby prezent trafił w gusta drugiej osoby. Ja także staram się, żeby podarunek był przede wszystkim użyteczny i nie stał na półce zbierając kurz. Czasami miałam ochotę zakupić bratu coś zabawnego, lecz poza humorystycznym akcentem rzeczy, które dotychczas znajdowałam pełniły rolę jedynie dekoracyjną. Ostatnimi czasy jednak mój brat zaczął fascynować się piwem oraz jego wyrobem dlatego stwierdziłam, że prezent związany z tym tematem będzie najbardziej odpowiedni. Skrzynka na piwo z grawerem była jedną z rzeczy, które od razu przykuły moją uwagę albowiem był to pierwszy taki prezent, jaki znalazłam, który łączył w sobie jednocześnie użyteczność, jak i właśnie element humorystyczny. Można było dodatkowo spersonalizować grawer posługując się gotowymi szablonami. Wybrałam ten z napisem „Apteczka pierwszej pomocy dla Andrzeja” bo jak nie trudno się domyślić właśnie tak ma na imię mój brat. Pomyślałam, że będzie to obecnie najbardziej trafiony prezent i na pewno przypadnie mu do gustu. Przeglądałam również inne propozycje i było znacznie więcej przedmiotów związanych z tematyką piwa, jednakże skrzynka była wyjątkowa ponieważ okazała się najbardziej użyteczną rzeczą spośród wszystkich dostępnych. Na zamówienie nie musiałam czekać długo, a kiedy kurier dostarczył moją przesyłkę, po jej rozpakowaniu spostrzegłam, że skrzyneczka jeszcze ładniej prezentuje się w rzeczywistości. Wszystko było doskonale i porządnie wykonane, co dodatkowo bardzo mnie ucieszyło zwłaszcza, że jak wiadomo przy używaniu drewna nie trudno o drzazgę. 

Podczas imprezy urodzinowej mój brat zrobił również premierę swojego piwa, które smakowało wyśmienicie. Nie miałam pojęcia o tym, że będzie już gotowe dlatego tym bardziej pogratulowałam sobie pomysłu na prezent. Brat niezwykle się ucieszył ze skrzynki na piwo i od razu włożył zapakował do niej butelki, które świetnie się prezentowały w drewnianej skrzyneczce. 

Kategorie: Gadżety