Szef w tym roku miał dobry gest, bo kazał zamówić mi dla każdego pracownika po butelce dobrego wina. Do wigilii jeszcze zostało mnóstwo czasu, ale prosił, żebym zajęła się tym od razu, bo planował wyjazd a chciał mieć do tego czasu już wszystko załatwione.

Zamówienie opakowań na wino od producenta

opakowania na wino producentPierwszy raz pracownicy mieli dostać jakiś prezent na święta, bo wcześniej w firmie nie było za wesoło. Szef jednak podpisał kilka nowych kontraktów i zaczął zarabiać więcej. Kiedy wina już były w firmie, to stwierdziłam, że trzeba je jakoś zapakować, bo nie wypada tak wręczać butelek pracownikom. Szef podzielał moje zdanie na ten temat i kazał mi zamówić firmowe opakowania na wino producent, który wykonywał takie opakowania, przyjmował zlecenia na nadruki, dlatego wiedziałam, że zamówienie firmowych opakowań na wino nie będzie niczym trudnym. Projekt wykonałam sama, bo znałam się na tym doskonale. Dopiero jak wszystko miałam gotowe, to zgłosiłam się do producenta opakowań na wino. Potwierdził, że bez problemu wykona moje zlecenie i jak się okazało, to koszt tej usługi wcale nie był wysoki. Szef wszystko zaakceptował i dał mi pieniądze. Wykonanie firmowych opakowań na wino nie trwało długo, bo po trzech dniach mogłam już odebrać zamówienie. Osobiście pakowałam wszystkie wina do opakowań i przewiązywałam je wstążeczką. Tak profesjonalnie zapakowane wina była doskonałym pomysłem i wiedziałam, że wszyscy pracownicy będą wręcz zachwyceni. Wybrałam zresztą smaczne wino.

Sytuacja w firmie poprawiała się z każdym miesiącem i szef wprowadził więcej nagród i atrakcji dla pracowników. Nawet zorganizował wyjazd firmowy na weekend i każdy pracownik wziął w nim udział. Wszyscy świetnie się bawili. Firma się rozwijała i każdego to cieszyło.