Moje dziecko uwielbia zwierzęta i to chyba każde. Ostatnio moje dziecko chciało mieć rybki. To tej pory to w domu górowały zwierzęta czteronożne. A mam tu na myśli kota oraz psa. ale skoro dziecko chce mieć rybki, to muszę się nad tym zastanowić. Trzeba mieć miejsce by je gdzieś postawić. Nie muszę chyba tego mówić, ale rybki musza być w akwarium.

Zakup szafki i akwarium

szafki pod akwariumMoje dziecko nie musi mieć dużo ryb. Wystarczy tylko parę. W sklepie zoologicznym bez problemu znajdę takie rybki do domu. A jeszcze dodatkowo będę mogła kupić akcesoria do tych rybek. chodzi mi tutaj o akwarium i jakieś rzeczy do akwarium. Tak by rybki nie pływały w przezroczystej wodzie. Trzeba było by zrobić jakieś dno w tym akwarium, może jakieś rośliny tam wstawić. W sklepie zoologicznym na pewno mi doradzą co wybrać. Ale nie wiem czy tam znajdę szafki pod akwarium. Raczej będę musiała poszukać takiej szafki w sklepie meblowym. Na pewno nie ma żadnych specjalnych, może być dowolna. Ważne tylko by potem akwarium stabilnie stało na szafce i żadna krawędź akwarium nie wystawała poza mebel. Córka trochę posprzątała w pokoju i usunęliśmy jeden mebel, kory i tak nie był jej potrzebny. W to miejsce będzie można postawić szafkę oraz akwarium. Sama nie zdecyduję jakie rybki wybrać. Dlatego wolę zabrać na zakupy córkę. Niech ona wybierze sobie takie rybki jakie chce. może wybrać góra sześć rybek. Myślę, że tyle powinno jej wystarczyć. Córka lubi kolory, więc rybki też raczej będzie wybierać kolorowe. Podobno te pomarańczowe ładnie wyglądają.

Córka poprosiła mnie bym jej kupiła akwarium z rybkami. W końcu się zgodziłam. Jednak nie tylko akwarium i rybki musiałam kupić. Trzeba było też wybrać nową szafkę pod akwarium. Ważne by akwarium stało na stabilnej szafce i by żadna krawędź nie wystawała poza mebel.