Miałam konto na wielu portalach społecznościowych i często obserwowałam różne strony. Interesowałam się przede wszystkim kosmetykami, modnymi ubraniami i fryzurami. Dzięki temu na bieżąco byłam ze wszystkim i chwaliłam się tym wszystkim swoim koleżankom.

Gładkie nogi dzięki depilacji laserowej

depilacja laserowa krakówMój ulubiony salon kosmetyczny zorganizował konkurs, w którym do wygrania była depilacja laserowa Kraków był miastem, gdzie ten salon się mieścił i to mi pasowało, bo miała blisko. Dlatego wzięłam udział w tym konkursie. Wygrać mogła tylko jedna osoba, dlatego się postarałam. W dniu ogłoszenia wyników od samego rana śledziłam stronę tego salonu. Byłam tak szczęśliwa, bo okazało się, że to właśnie ja wygrałam darmową depilację laserową. Od jakiegoś czasu zastanawiałam się nad wykonaniem takiej depilacji i akurat nadarzyła się okazja. Odebrałam kupon elektroniczny i od razu zapisałam się na depilację laserową. Otrzymałam od razu instrukcję jak postępować przed wykonaniem tego zabiegu. Depilację laserową wykonała mi doświadczona kobieta, która tylko tym się zajmowała. Zdecydowałam się na depilację nóg, bo zbliżała się wiosna a ja uwielbiałam chodzić w krótkich sukienkach. Z gładkimi nogami nie będę musiała się niczym przejmować. Wykonałam łącznie trzy zabiegi depilacji laserowej i dzięki temu miałam już przez cały czas gładkie nogi. To była najlepsza rzecz, na jaką się zdecydowałam. Wszystkim swoim koleżankom polecałam depilację laserową. Zdecydowanie było warto.

Miałam piękne i gładkie nogi, których nie musiałam co dwa dni golić. Efektami byłam zachwycona przez cały czas i cieszyłam się, że udało mi się wygrać ten konkurs, bo od niego wszystko się zaczęło. Oczywiście całe wakacje nosiłam sukienki i spodenki, bo mogłam sobie na pozwolić.

Kategorie: Moda i uroda