Z moją przyjaciółką łączyła nas szczególna więź. Od czasów szkoły podstawowej byłyśmy nierozłączne. Nawet później, gdy dorosłyśmy, dalej byłyśmy w świetnym kontakcie. Niestety, praca spowodowała, że nie mogłyśmy się widywać tak wcześnie jak kiedyś. Odwiedzałyśmy się głównie w weekendy. Ostatnio przyjaciółka miała urodziny, więc miałyśmy dodatkową okazje do świętowania. Musiałam tylko wybrać dla niej coś wyjątkowego.

Piękne, ręcznie robione torby

torba handmadeTrudno było zdecydować się na coś oryginalnego, co będzie przydatnym prezentem. Zawsze kupowałyśmy sobie jakieś przedmioty użytkowe, ponieważ bardziej potrzebne jest to, co się przyda każdego dnia. W pewnym momencie pomyślałam, że jakiś spersonalizowany prezent mógłby być idealnym wyborem. Jakiś czas temu przyjaciółka narzekała, że przeciera się jej torebka. Wiedziałam, że jeszcze nie kupiła sobie innej na zastępstwo, bo zawsze robiłyśmy zakupy razem. Dlatego pomyślałam, że torba handmade na pewno by się jej przydała. Byłby to oryginalny prezent, którego nie miałby nikt inny. Obecnie bardzo ceni się takie ręczne prace. Znalazłam sklep, w którym można było kupić takie torby. Wybór był pomiędzy gotowymi, a zamówieniu sobie spersonalizowanej torebki. Obejrzałam gotowe projekty. Były godne uwagi i już rozważałam wzięcie jednej z nich. Jednak postanowiłam, że wysilę moje szare komórki i sama zaprojektuję torbę. Przyjaciółka uwielbia ćwieki i różne inne tego typu dodatki. Dlatego zamówiłam jej torbę w odcieniach szarości, ze zdobieniami w postaci kilku ćwieków. Nie można było z nimi przesadzić, żeby zachować elegancję torebki. Pani wykonująca torby pochwaliła moje umiejętności tworzenia i uznała, że nadawałabym się do pracy jako projektant. Po kilku dniach odebrałam torebkę i mogłam wręczyć ją przyjaciółce w weekend, po uprzednim zapakowaniu.

Miałam szczęście, że moja przyjaciółka ma podobny gust do mnie i też po latach poznałam już jej preferencje. Byłam pewna, że torba jej się spodoba. Nie myliłam się, była nią zachwycona. Dzięki temu nie musiała iść na zakupy w swoje urodziny i kupować torebki. Trafiłam z prezentem idealnie, bo akurat jej poprzednia torebka wyeksploatowała się już całkowicie. Teraz torebkę ode mnie nosi każdego dnia do pracy. Z tego co mówiła, bardzo dobrze jej służy i jest pojemna.