Bardzo wiele dorosłych kobiet marzy o tym, aby mieć gładką skórę, która pozbawiona jest zmarszczek i innych niedoskonałości, które dodają lat. Fakty są takie, że już po dwudziestym roku życia produkcja kolagenu zostanie znacznie zmniejszona i spowolniona. Skóra z każdym rokiem zaczyna tracić swoją elastyczność i zaczynają pojawiać się pierwsze zmarszczki. Czasem stosowanie kosmetyków nie jest dla nas wystarczające i nie widzimy aż tak spektakularnych efektów. Nie trzeba jednak od razu iść na operację plastyczną. Powstały inne metody.

Działanie fal radiowych na skórę

fale radiowe łódźNie da się ukryć, że medycyna estetyczna ma nam coraz więcej do zaoferowania. Powstało już bardzo wiele zabiegów, których zadaniem jest przywrócenie naszej skórze doskonałego wyglądu. Część kobiet zastanawia się jednak nad tym, czy faktycznie jest to dobre rozwiązanie, czy efekt będzie się utrzymywał przez dłuższy czas i oczywiście, czy takie zabiegi nie są bolesne? Okazuje się, że ani nie odczuwamy podczas zabiegu bólu i widoczny od razu jest rezultat działania wielu nowoczesnych urządzeń. Do wielu zabiegów używa się cienkich igieł, ale nie do wszystkich. Coraz częściej wykorzystywane są urządzenia, które działają na nieco innej zasadzie. Bardzo często do zabiegów wykorzystywane są fale radiowe Łódź jest miastem, w którym będziemy mogli z nich skorzystać. Fale przenikają w głąb skóry i podgrzewają włókna kolagenowe. Te pod wpływem ciepła ulegają skurczeniu i skróceniu. Dzięki temu skóra od razu zostaje odpowiednio napięta. Zmarszczki ulegają wygładzeniu, a owal twarzy zdecydowanie się poprawia. Od raz będziemy mogli zauważyć także, że skóra stała się bardziej elastyczna i jędrna. Fale nie mają żadnego szkodliwego wpływu na organizm, a sam zabieg jest bezbolesny.

Wiele osób chciałoby móc zatrzymać czas tylko po to, aby cieszyć się młodym wyglądem. Tego oczywiście zrobić się nie da, jednak można powstrzymać procesy starzenia się. Nowoczesna medycyna estetyczna bardzo chętnie wykorzystuje do zabiegów fale radiowe, które mają doskonałe działanie na skórę. Już po jednym zabiegu widoczne są efekty, które utrzymują się przez dłuższy czas. Skóra od razu staje się napięta i dużo bardziej elastyczna. Fale nie tylko doskonale redukują zmarszczki, ale także świetnie sprawdzają się podczas walki z cellulitem.